MyBB Pro

P30-ART

اعلانات انجمن
مطالعه قوانین سایت (حتما بخوانید)
تکمیل/تصحیح اطلاعات پروفایل (حتما بخوانید)

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان ام اس با سلولهای بنیادی به روش دکتر وزیری تبار
مهمان گرامی، خوش آمدید!
نام کاربری
گذرواژه‌
[عضویت در انجمن]

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

جستجو در گوگل

Google

در اين سايت

درنا بلاگ

سرویس بلاگدهی درنا بلاگ
http://dornablog.com

مرکز تحقیقات و پژوهش های آماری

ویکی MSW
دانشنامه تخصصی ویکی MSW

آمار انجمن
» اعضا: 4406
» آخرین عضو: سما
» موضوع‌های انجمن: 3455
» ارسال‌های انجمن: 225771

آمار کامل

ارسال: #1
۱۳۹۰/۳/۱۲, ۱۲:۰۵ عصر
آفلاین
درمان ام اس با سلولهای بنیادی به روش دکتر وزیری تبار
0
0

با سلام و اجازه مدیر سایت

با نوجه به اینکه مطلبی در خصوص موضوع مدنظرم پیدا نکردم بنا چار این تایپیک را زدم تا در صورت صلاحدید روی آن بحث شود .

دوستان گرامی سئوال من در خصوص تبلیغات تلویزیونی دکتر وزیری تبار از شبکه ماهواره ای MZ میباشد که مدعی درمان ام اس با روش سلولهای بنیادی است .

و اگر کسی تا حال استفاده کرده لفا تجربیات خودشو اینجا اعلام کنه .

باتشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sevin ، shahryar_eng ، David2bili ، giti E ، amir ms ، amirhossein ، shahramnorozy ، ترنم
ارسال: #2
۱۳۹۰/۳/۱۲, ۱۲:۰۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰/۳/۱۲ ۱۲:۲۱ عصر، توسط paravar2008.)
آفلاین
RE: درمان ام اس با سلولهای بنیادی به روش دکتر وزیری تبار
0
0

یه کمی در مورد درمانش توضیح بده ؟ میدونی که بعضی از ادما از سر ناچاری یا عدم تصمیم گیری درست دست به هر کاری میزنن تا مشکل برطرف شه غافل از اینکه همین مشکلو دو چندان میکنه.روش تزریق سلول بنیادی فک نکنم از مرکزی به مرکز دیگه فرق داشته باشه بخاطر همین توضیح خواستم
معذرت میخوام بعضی آدما مریضو گیر میارن.یکی میگی بیا پیش من خوبت میکنم یکی دیگه میگه این روش با روشهای دیگه فرق داره. یکی دیگه میگه این دارو با داروی دیگه فرق داره، این گیاه رو بخور خب خوب میشی اون قرصو بخور رد خور نداره اینها همه باهم فک کن میتونه یه تداخل دارویی ایجاد کنه و مریضو تا مرز مرگ بکشونه بعد مردم فکر میکنن چه درد بی درمونیه که طف ظرف مدته کوتاهی مرده دیگه نمیدونن این طرف با خودش چه کرده که به این نقطه کشونده شده .................. جالبه که بیماران ما همه درمانا رو میخوان با هم تجربه کنن فک میکنن زودتر خوب میشن و من فک میکنم بیشتر بخاطر نا آگاهی مردم هست بالاخره روشهای تجارت فرق کرده.بازهم از اینکه اینطور صحبت کردم معذرت میخوام
موفق باشی دوست عزیز
مراقب خودتون باشید
 سپاس شده توسط Namin ، نگار ، سیدداوود ، soheila97 ، shahryar_eng ، katy ، djnima ، amirhossein ، shahramnorozy
ارسال: #3
۱۳۹۰/۳/۱۲, ۱۲:۲۰ عصر
آفلاین
0
0

دوست عزیز ایشون یک شبکه تلویزیونی در مسیر یوتلست با نام MZ تاسیس کرده که در این شبکه بطور کامل در خصوص نحوه عملکرد داروهای تولیدی خودشون برای حدود 101 بیماری توضیح میده .
براساس گفته ایشون داروهای گیاهی تولیدیشان باعث آزاد شدن سلولهای بنیادی بدن خود بیمار میشود و بعد از آزاد شدن این سلولها ، با استفاده از داروهای دیگری باعث عزیمت این سلولها از طریق خون به محل ضایعه که همان مغز است شده و به مرور موجب ترمیم سلولهای عصبی تخریب شده می شو د .
البته اینها همه گفته ایشان است و من مدت زیادی است در خصوص صحت و سقم آن در حال پرس و جو هستم .
 سپاس شده توسط sevin ، shahryar_eng ، David2bili ، mahmoudrezasharifi ، katy ، amirhossein ، shahramnorozy ، 881403301
ارسال: #4
۱۳۹۰/۳/۱۲, ۱۲:۲۸ عصر
آفلاین
0
0

بدون جداسازیه استم سل ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه خورده سوال برانگیزه ولی من از اساتید سوال میکنم جوابو تو همین تاپیک براتون میزارم
 سپاس شده توسط Namin ، shahryar_eng ، amirhossein ، shahramnorozy ، 881403301
ارسال: #5
۱۳۹۰/۳/۱۲, ۱۲:۳۸ عصر
آفلاین
0
0

از اینکه به موضوعات مطرح شده اهمیت میدید تشکر میکنم

و بخدمت عزیزان عارضم که بنده آدم خرافاتی نیستم و از اینکه هر کسی ممکنه برای آدم توصیه ای داشته باشه هم مطلع هستم ولی در این جهان بی انتها هیچ چیزی غیر ممکن نیست (البته من فعلا هیچ تائید یا ردی نسبت به موضوع یاد شده ندارم )

با تشکر
 سپاس شده توسط sevin ، shahryar_eng ، giti E ، amirhossein ، shahramnorozy
ارسال: #6
۱۳۹۰/۳/۱۲, ۱۲:۴۱ عصر
آفلاین
0
0

من نمیدونم دقیقا این شخص کیه اما یه توصیه کلی دارم.
وقتی آدم داره غرق میشه به کف دریا هم چنگ میزنه.
یه بیمار ام اس که وضعیت فیزیکیش بد میشه حاضره برای خوب شدن دست به هر کاری بزنه و مستعد هست که افراد سودجو بیان فریبش بدن.
هر کسی که ادعا داره می تونه ام اس رو درمان کنه برای ادعای خودش باید مدت ها این کار رو بصورت تحقیقاتی و کاملا رایگان انجام بده در غیر این صورت حتما کلکی در کار هست. این نظر منه.
همین ماهواره که میگین مدت ها تبلیغ داروهای خوراکی درمان ام اس رو میکنه اما برای اثبات اون دارو ها نه تحقیقی بوده نه چیزی فقط پول زیادی میگیرن.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Namin ، نگار ، behnam ، zabih ، Tuba ، hamid53 ، نرگس ، سیدداوود ، soheila97 ، sevin ، sarir ، shahryar_eng ، ماندانا ، زهره ، Rahayi ، katy ، amirhossein ، shahramnorozy ، 881403301
ارسال: #7
۱۳۹۰/۳/۱۲, ۰۳:۲۱ عصر
آنلاین
0
0

من درمان ازطریق سلولهای بنیادی رو از دکتر صحراییان پرسیدم.
گفت طرح تحقیقاتیه. هیچ هزینه ای نباید بگیرن. هیچ تضمینی هم وجود نداره برای بهتر شدن.
ولی روش انجام کار اینطوری نبود.
 سپاس شده توسط Namin ، shahryar_eng ، katy ، amirhossein ، 881403301
ارسال: #8
۱۳۹۰/۳/۱۴, ۰۳:۰۹ عصر
آفلاین
0
0

سلام دوستان عزیز

طبیعتا طب کلاسیک این موضوع را تائید نمی کنه و کاملا مشخصه برای اینکه بطور رسمی اعلام بشه باید مسیرهای خاص خودشو طی کنه .

بهر حال من در خصوص این موضوع با خود دکتر و دفترشون در آمریکا صحبت کردم و درنهایت آدرس افرادی را که از این دارو در ایران استفاده کردن خواستم که شماره تلفن دو نفر یکی در شهری از شمال باسم آقای خلیلی و دوم در سقز بنام آقای عزیزی که در صحبت با آقای خلیلی فکر کنم اهل طالش بودند ایشون گفتند حدود دو ماه مصرف میکنن و 20 تا 30 درصد توانای حرکتشون بهتر شده و نفر دوم اقای عزیز گفتند دور دوم که استفاده میکنن یعنی حدود 8 ماه و بجرات میگفتند که من ابتدا در نشستن و ایستادن هم مشکل داشتم ولی حالا 3.5 کیلومتر بتنهای راهپیمایی کردم و بسیار ابراز رضایت داشتند .
بهر حال اگر کسان دیگری در این خصوص اطلاعات داشته باشند خوشحال میشم که مطرح کنند .
 سپاس شده توسط sevin ، shahryar_eng ، amirhossein
ارسال: #9
۱۳۹۰/۳/۱۴, ۱۱:۲۷ عصر
آفلاین
0
0

یکسری میگن در عمل حجامت با اون خراشهایی که ایجاد میشه موقع ترمیم یکسری سلول بنیادی تو بدن ایجاد میشه کسی چیزی در اینمورد شنیده؟
 سپاس شده توسط Namin ، shahryar_eng ، giti E ، amirhossein ، 881403301
ارسال: #10
۱۳۹۰/۳/۱۵, ۰۹:۰۹ صبح
آفلاین
0
0

(۱۳۹۰/۳/۱۴ ۰۳:۰۹ عصر)Namin نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

طبیعتا طب کلاسیک این موضوع را تائید نمی کنه و کاملا مشخصه برای اینکه بطور رسمی اعلام بشه باید مسیرهای خاص خودشو طی کنه .

بهر حال من در خصوص این موضوع با خود دکتر و دفترشون در آمریکا صحبت کردم و درنهایت آدرس افرادی را که از این دارو در ایران استفاده کردن خواستم که شماره تلفن دو نفر یکی در شهری از شمال باسم آقای خلیلی و دوم در سقز بنام آقای عزیزی که در صحبت با آقای خلیلی فکر کنم اهل طالش بودند ایشون گفتند حدود دو ماه مصرف میکنن و 20 تا 30 درصد توانای حرکتشون بهتر شده و نفر دوم اقای عزیز گفتند دور دوم که استفاده میکنن یعنی حدود 8 ماه و بجرات میگفتند که من ابتدا در نشستن و ایستادن هم مشکل داشتم ولی حالا 3.5 کیلومتر بتنهای راهپیمایی کردم و بسیار ابراز رضایت داشتند .
بهر حال اگر کسان دیگری در این خصوص اطلاعات داشته باشند خوشحال میشم که مطرح کنند .

نامین دوست خوبم
من با یکیبار با همین بیماران تماس گرفتم و حس کردم یه مقدار کلاه برداریه
زمانی که سوالهای تخصصی پرسیدم کم اورد
و جالب اینکه دکترش تهران بود و من گفتم میشناسم دکترتو با منشی اش دوستم پس ازش خاهش میکنم پرونده تو رو نشونم بدهدو من یه چیزایی که گفتم و پرسیدم حس میکنم اگه نزدیک خانمه بودم گوشی تلفنو تو سر من خورد میکردYess
و در اخر
ابدا تایید شده نیست و خودتو در گیر نکن چون داشتند برا من سفارش میدادند ولی با جواب های ضد و نقیض اون خانم من کاملا انصراف دادم
 سپاس شده توسط Namin ، sinasam ، shahryar_eng ، 881403301 ، گلابتون
ارسال موضوع ارسال پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ بازدید: آخرین ارسال
  خواص عجیب زالو در درمان بیماریهای صعب العلاج بهنام 32 7,256 ۱۳۹۳/۶/۱۰ ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: نازنین2012
  درمان ام اس با روش تغذیه جمشید خدادادی بهنام 24 6,014 ۱۳۹۳/۵/۲۵ ۰۸:۴۰ صبح
آخرین ارسال: ayat13
  درمان ام اس به روش دکتر زامبونی (zamboni) mehdi 39 31,347 ۱۳۹۳/۴/۲۲ ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Tuba
  دکتر عالیشاهی ودرمان ام اس مبین 8 6,200 ۱۳۹۲/۱۰/۲۰ ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: mkhalil
  کاشت سلول های بنیادی خون ساز FBF 1 658 ۱۳۹۲/۴/۱۶ ۱۱:۴۵ صبح
آخرین ارسال: FBF
  کشف راه حل جديد در درمان بیماری ام اس behnam 4 5,470 ۱۳۹۱/۸/۱۶ ۱۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: sargol

پرش به انجمن: