MyBB Pro

P30-ART

اعلانات انجمن
تغییرات مربوط به تاپیک ها و رتبه های کاربری (حتمن بخوانید)
تکمیل/تصحیح اطلاعات پروفایل (حتما بخوانید)

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زانو درد و ام اس؟!
مهمان گرامی، خوش آمدید!
نام کاربری
گذرواژه‌
[عضویت در انجمن]

جستجوی انجمن‌ها

(جستجوی پیشرفته)

جستجو در گوگل

Google

در اين سايت

درنا بلاگ

سرویس بلاگدهی درنا بلاگ
http://dornablog.com

مرکز تحقیقات و پژوهش های آماری

ویکی MSW
دانشنامه تخصصی ویکی MSW

آمار انجمن
» اعضا: 4316
» آخرین عضو: يلدا
» موضوع‌های انجمن: 3410
» ارسال‌های انجمن: 222837

آمار کامل

ارسال: #21
۱۳۹۱/۵/۲۳, ۰۵:۳۵ عصر
آفلاین
RE: زانو درد و ام اس؟!
0
0

میتراجون درکت میکنم خودم درددارم میفهم چی داری میگی من از مسکن فراری بودم دکتر بمن ژرلو فن بخورم وقت وبیوقت خوردمش حتی 2نصف درد اذیتم کرد پاشدم خوردم ولی بهترکه نشدم هیچ معده دردهم گرفتم برای همین میخوام بیخالش بشم تا خوردن مسکن دردهای سراغم نیاد ازدست ران پا اذیت حالا معده درد هم اضافه شداین دکترها خودشون نمیفهمندباچکارمیکنند
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط alirezaxxx ، میترا رجایی
ارسال: #22
۱۳۹۱/۵/۲۳, ۰۵:۵۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱/۵/۲۳ ۰۶:۰۱ عصر، توسط mosafer.)
0
0

(۱۳۹۱/۵/۲۳ ۰۴:۳۵ عصر)میترا رجایی نوشته شده توسط:  سلام عزیزان من دچار درد استخوان در هر دو پاهام شدم مثل این میمونه که دارن اونو میتراشن دردش خیلی بده
No17

سلام میترا خانوم! بعضی استخوان دردها بعد از تزریق یا تب و لرز تو ام اس بعد از تزریق طبیعیه! من دیدم شما تو داروی مورد استفادتون زدید کورتن؛ منظورتون اینه که تازه پالس گرفتید یا کلن فقط دگزا میزنید؟؟ اگه تازه پالس گرفتید درد استخوان مخصوصن موقعی که دراز کشیده اید طبیعیه که با مسکن میتونید دردش رو کاهش بدید!! اگه نه این درد مزمنه باید از لحاظ تغذیه ای خودتون رو تقویت کنید!!
 سپاس شده توسط jamshid ، alirezaxxx
ارسال: #23
۱۳۹۱/۵/۲۴, ۱۱:۱۴ صبح
آفلاین
0
0

(۱۳۹۱/۵/۲۳ ۰۵:۵۹ عصر)mosafer نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۱/۵/۲۳ ۰۴:۳۵ عصر)میترا رجایی نوشته شده توسط:  سلام عزیزان من دچار درد استخوان در هر دو پاهام شدم مثل این میمونه که دارن اونو میتراشن دردش خیلی بده
No17

سلام میترا خانوم! بعضی استخوان دردها بعد از تزریق یا تب و لرز تو ام اس بعد از تزریق طبیعیه! من دیدم شما تو داروی مورد استفادتون زدید کورتن؛ منظورتون اینه که تازه پالس گرفتید یا کلن فقط دگزا میزنید؟؟ اگه تازه پالس گرفتید درد استخوان مخصوصن موقعی که دراز کشیده اید طبیعیه که با مسکن میتونید دردش رو کاهش بدید!! اگه نه این درد مزمنه باید از لحاظ تغذیه ای خودتون رو تقویت کنید!!

عزیزم من 21 خرداد بستری شدم و کورتن درمانی شدم به مدت 6روز بعد از مرخص شدن هم قرص کورتن به مدت 1 ماه وبعد هم آمپول depo-medrolهر هفته یکی به مدت 4 هفته که الان 2 هفته ای میشه تمام شده امان از درد استخوان هر وقت هم به دکترم میگم دوز گابا رو بیشتر میکنه
ارسال: #24
۱۳۹۱/۵/۲۴, ۱۲:۴۱ عصر
0
0

(۱۳۹۱/۵/۲۴ ۱۱:۱۴ صبح)میترا رجایی نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۱/۵/۲۳ ۰۵:۵۹ عصر)mosafer نوشته شده توسط:  
No17

عزیزم من 21 خرداد بستری شدم و کورتن درمانی شدم به مدت 6روز بعد از مرخص شدن هم قرص کورتن به مدت 1 ماه وبعد هم آمپول depo-medrolهر هفته یکی به مدت 4 هفته که الان 2 هفته ای میشه تمام شده امان از درد استخوان هر وقت هم به دکترم میگم دوز گابا رو بیشتر میکنه
depo_medral همون دگزامتازونه و کورتون ضعیفه، اینا رو برای این استفاده کردید که کورتون یکدفعه نباید قطع بشه اما شما یه مقدار طولانی مدت دوز رو کم کردید و قطع کردید!! پس الان بعد از 2 هفته درد استخوانتان طبیعیه، گاباپنتین برای دردهای استخوان و گزگز خوبه اما مسکن ها مثل ژلوفن و بروفن هم میتونه کمک کنه!! از همه مهمتر سعی کنید حتمن پیاده روی کنید و از لحاظ تغذیه ای هم زعفران و عسل میتونن براتون خوب باشن
 سپاس شده توسط نرگس ، maili ، قاصد امید ، شيرين
ارسال: #25
۱۳۹۱/۵/۲۵, ۰۹:۲۹ صبح
آفلاین
0
0

منم استخون دردی دارم تو پاهام.تقریبا 3 ماه هست .یعنی قبل از اینکه بفهمم ام اس دارم. بیشتر زانوهای پام هست.
قبلا همچی دردایی نداشتم.و این تقریبا هر روز هست.پس فکر نکنم بی ربط باشه با قضیه ام اس.ولی دردش قابل تحمل هست و بیخیالش میشم.
 سپاس شده توسط شيرين ، mehdi ، Tuba
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته:

تماس با ماMS Worldبازگشت به بالابایگانیپیوند سایتی RSS